A0  A+  A-    
 STRONA GŁÓWNA BIP » Rada Gminy » Komisje rady gminy » Komisje - kadencja 2010-2014
Menu:
Wójt
Rada Gminy
Gmina
Urząd Gminy
Budżet i finanse
Kontakt
Plany i programy
Jednostki organizacyjne
Oświadczenia majątkowe
Przydatne linki
Przetargi, zamówienia publiczne
Wybory i referenda
Informacje o środowisku
Stanowienie aktów publicznoprawnych
Udostępnianie informacji publicznej
Ogłoszenia, obwieszczenia, informacje
Nabór pracowników
Przepisy prawne
Realizacja projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej
Konsultacje
Rejestr Instytucji Kultury
Ponowne wykorzystywanie informacji publicznej
Redaktorzy strony
Język migowy
Jak załatwić sprawę
Doręczanie dokumentów elektronicznych
Druki do pobrania
Katalog usług
Pomoc prawna
Realizacja projektu VillageWaters
Organizacje pozarządowe
Petycje
Ochrona danych osobowych
Wybory sołtysów 2019
Wybory do izb rolniczych
Wybory do Sejmu i Senatu RP 2019
Prawo miejscowe
Statystyka odwiedzin
Statystyka czytalności
Rejestr zmian
Mapa serwisu
Wyszukiwarka


»Wyszukiwanie zaawansowane
Archiwalne menu:
Ostatnie 5 wiadomości:
» Ocena o jakości wody - wrzesień 2019 r.
» Zawiadomienie Starosty Wysokomazowieckiego
» Zawiadomienie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Białymstoku
» ZARZĄDZENIE NR 36.2019 WÓJTA GMINY SOKOŁY z dnia 30 września 2019 r. w sprawie zmian w budżecie gminy na 2019 rok
» ZARZĄDZENIE NR 37.2019 WÓJTA GMINY SOKOŁY z dnia 30 września 2019 roku w sprawie przygotowania projektów uchwał Rady Gminy Sokoły
Ilość wiadomości z działu 'Komisje - kadencja 2010-2014': 1
KOMISJE RADY GMINY I ICH SKŁADY OSOBOWE W KADENCJI 2010-2014

KOMISJE RADY GMINY I ICH SKŁADY OSOBOWE W KADENCJI 2010-2014

1. Komisja Rewizyjna:

1) Krzysztof Budniak – przewodniczący;
2) Janusz Łuniewski;
3) Władysław Zalewski;
4) Marcin Kruszewski;
5) Krzysztof Grabowski;
6) Radosław Truskolawski;
7) Radosław Frankowski;
8) Katarzyna Komar;
9) Halina Jamiołkowska.

2. Komisji Rolna:

1) Krzysztof Grabowski – przewodniczący;
2) Piotr Roszkowski;
3) Tadeusz Sołowianiuk;
4) Radosław Truskolawski;
5) Radosław Frankowski;
6) Bożenna Elżbieta Żukowicz.

3. Komisja Finansowo–Gospodarcza i Rozwoju Gminy

1) Katarzyna Komar – przewodniczący;
2) Piotr Roszkowski;
3) Marcin Kruszewski;
4) Krzysztof Stypułkowski;
5) Władysław Zalewski;
6) Józef Zdrodowski;
7) Bożenna Elżbieta Żukowicz.

4. Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

1) Władysław Zalewski – przewodniczący;
2) Hanna Maria Kurzyna;
3) Józef Zdrodowski;
4) Krzysztof Budniak;
5) Janusz Łuniewski;
6) Tadeusz Sołowianiuk;
7) Krzysztof Stypułkowski;
8) Krzysztof Grabowski;
9) Halina Jamiołkowska.


Data wprowadzenia: 2011-02-25 1505
Data upublicznienia:
Art. czytany: 4964 razy

Drukowanie dokumentuWiadomość wprowadził: Wojciech Maleszko
» Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
» Przełącz na wiadomości archiwalne
Podkategoria:
Protokoły 2010 rok
Protokoły 2011 rok
Protokoły 2012 rok
Protokoły 2013 rok
Protokoły 2014 rok
Ostat. 10 wiadomości:

» KOMISJE RADY GMINY I ICH SKŁADY OSOBOWE W KADENCJI 2010-2014

Urząd Gminy Sokoły, ul. Rynek Mickiewicza 10, 18-218 Sokoły
tel. 86 476-30-10; 86 476-30-11; 86 476-30-14; fax 86 219-41-64

e-mail: sekretariat@sokoly.pl