A0  A+  A-    
 STRONA GŁÓWNA BIP » Rada Gminy » Komisje rady gminy » Komisje - kadencja 2018-2023
Menu:
Wójt
Rada Gminy
Gmina
Urząd Gminy
Wybory samorządowe 2018
Budżet i finanse
Kontakt
Plany i programy
Oświadczenia majątkowe
Jednostki organizacyjne
Przydatne linki
Przetargi, zamówienia publiczne
Wybory i referenda
Informacje o środowisku
Stanowienie aktów publicznoprawnych
Udostępnianie informacji publicznej
Ogłoszenia, obwieszczenia, informacje
Nabór pracowników
Przepisy prawne
Realizacja projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej
Konsultacje
Rejestr Instytucji Kultury
Ponowne wykorzystywanie informacji publicznej
Redaktorzy strony
Język migowy
Jak załatwić sprawę
Doręczanie dokumentów elektronicznych
Druki do pobrania
Katalog usług
Pomoc prawna
Realizacja projektu VillageWaters
Organizacje pozarządowe
Petycje
Ochrona danych osobowych
Prawo miejscowe
Statystyka odwiedzin
Statystyka czytalności
Rejestr zmian
Mapa serwisu
Wyszukiwarka


»Wyszukiwanie zaawansowane
Archiwalne menu:
Ostatnie 5 wiadomości:
» ZARZĄDZENIE NR 49.2018 WÓJTA GMINY SOKOŁY z dnia 28 grudnia 2018 r. w sprawie określenia sposobu wykonania uchwał Rady Gminy
» O B W I E S Z C Z E N I E - 24 stycznia 2019 r. (czwartek) wspólne posiedzenie Komisji Rewizyjnej, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, ...
» O B W I E S Z C Z E N I E - 24 stycznia 2019 r. (czwartek) posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Sokoły
» O B W I E S Z C Z E N I E - 22 stycznia 2019 r. (wtorek) posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Sokoły
» Obwieszczenie Starosty Wysokomozawieckiego
Ilość wiadomości z działu 'Komisje - kadencja 2018-2023': 1
KOMISJE RADY GMINY I ICH SKŁADY OSOBOWE W KADENCJI 2018-2023

1. Komisja Rewizyjna:
1) Marek Czajkowski – przewodniczący komisji;
2) Tomasz Cimaszewski – członek komisji;
3) Adam Czarnowski – członek komisji;
4) Janusz Grabowski – członek komisji;
5) Piotr Komar – członek komisji;
6) Tomasz Kruszewski – członek komisji;
7) Maria Krysiewicz – członek komisji;
8) Piotr Łapiński – członek komisji;
9) Jadwiga Sieniawska – członek komisji;
10) Radosław Truskolawski – członek komisji;
11) Hanna Zarzecka – członek komisji.

2. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:
1) Janusz Grabowski – przewodniczący komisji;
2) Tomasz Cimaszewski – członek komisji;
3) Marek Czajkowski – członek komisji;
4) Adam Czarnowski – członek komisji;
5) Piotr Komar – członek komisji.
6) Tomasz Kruszewski – członek komisji;
7) Maria Krysiewicz – członek komisji;
8) Piotr Łapiński – członek komisji;
9) Jadwiga Sieniawska – członek komisji;
10) Kacper Szorc – członek komisji;
11) Hanna Zarzecka – członek komisji.

3. Komisja Finansowo-Gospodarcza i Rozwoju Gminy:
1) Tomasz Cimaszewski – przewodniczący komisji;
2) Wojciech Czajkowski – członek komisji;
3) Marek Czajkowski – członek komisji;
4) Adam Czarnowski – członek komisji;
5) Krzysztof Grabowski – członek komisji;
6) Grzegorz Idźkowski – członek komisji;
7) Piotr Komar – członek komisji;
8) Tomasz Kruszewski – członek komisji;
9) Maria Krysiewicz – członek komisji;
10) Piotr Łapiński – członek komisji;
11) Kacper Szorc – członek komisji;
12) Hanna Zarzecka – członek komisji.

4. Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych:
1) Jadwiga Sieniawska – przewodniczący komisji;
2) Tomasz Cimaszewski – członek komisji;
3) Marek Czajkowski – członek komisji;
4) Wojciech Czajkowski – członek komisji;
5) Adam Czarnowski – członek komisji;
6) Janusz Grabowski – członek komisji;
7) Piotr Komar – członek komisji;
8) Tomasz Kruszewski – członek komisji;
9) Maria Krysiewicz – członek komisji;
10) Piotr Łapiński – członek komisji;
11) Kacper Szorc – członek komisji;
12) Hanna Zarzecka – członek komisji.

5. Komisja Rolna:
1) Radosław Truskolawski – przewodniczący komisji;
2) Tomasz Cimaszewski – członek komisji;
3) Marek Czajkowski – członek komisji;
4) Wojciech Czajkowski – członek komisji;
5) Adam Czarnowski – członek komisji;
6) Grzegorz Idźkowski – członek komisji;
7) Piotr Komar – członek komisji;
8) Tomasz Kruszewski – członek komisji;
9) Maria Krysiewicz – członek komisji;
10) Piotr Łapiński – członek komisji;
11) Kacper Szorc – członek komisji;
12) Hanna Zarzecka – członek komisji.


Data wprowadzenia: 2018-11-26 1156
Data upublicznienia:
Art. czytany: 125 razy

Drukowanie dokumentuWiadomość wprowadził: Wojciech Maleszko
» Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
» Przełącz na wiadomości archiwalne
Podkategoria:
Protokoły 2018 r.
Ostat. 10 wiadomości:

» KOMISJE RADY GMINY I ICH SKŁADY OSOBOWE W KADENCJI 2018-2023

Urząd Gminy Sokoły, ul. Rynek Mickiewicza 10, 18-218 Sokoły
tel. 86 476-30-10; 86 476-30-11; 86 476-30-14; fax 86 219-41-64

e-mail: sekretariat@sokoly.pl